flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Основні завдання та функції Єдиного контакт-центру судової влади

Державним підприємством «Інформаційні судові системи» на виконання Законів України «Про судоустрій і статус суддів», «Про доступ до публічної інформації», Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26 листопада 2010 року № 30 із змінами, внесеними згідно з рішенням Ради суддів України від 02 березня 2018 року № 17, наказу ДСА України «Про організацію забезпечення функціонування веб-порталу «Судова влада України» від 17 липня 2014 року №30 та з врахуванням сучасної міжнародної практики щодо запровадження інформаційних технологій в комунікації органів системи правосуддя із громадянами, забезпечено роботу єдиного контакт-центру судової влади України.

Контакт центр здійснює:

  1. Консультаційну підтримку фізичних осіб шляхом надання інформації:
  1. Забезпечення можливості для громадян залишити своє побажання щодо покращення якості робота судових установ.
  2. Реєстрацію усних звернень громадян (за бажанням запитувача) для подальшого розгляду таких звернень відповідальними особами в судових установах, ДСА України; Верховному Суді.
  3. Дистанційну технічну та інформаційну підтримку користувачів судових систем, онлайн сервісів, електронних систем та систем самообслуговування на офіційному веб-порталі «Судова влада України».

Вказані види послуг громадяни України можуть отримати зателефонувавши за єдиним безкоштовним

телефонним номером 0-800-501- 492.

Основна мета та завдання Контакт-центру - це швидке, оперативне, якісне та повне інформування громадян щодо стану та руху справ в усіх судових установах України та повна інформаційно-довідкова підтримка всіх судових установ України, ДСА України.

Переваги функціонування Контакт центру для громадян:

 Переваги функціонування Контакт центр для СУДУ: