flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відповідно до наказу Державної судової дміністрації України від 17 січня 2014 року № 9 "Про оприлюднення звітності про стан здійснення правосуддя" Деснянським районним судом м.Києва постійно оприлюднюється Оцінювання роботи суду за кожен рік та звіти про стан здійснення правосуддя судом.

Оцінюваня роботи Деснянського районного суду м.Києва розміщено на офіційному веб-сайті в розділі "Показники діяльності" за посиланням: Оцінювання роботи та в розділі "Показники діяльності" розміщені звіти про роботу суду за посиланням: Звіти про роботу суду

Крім того, зазначаємо, що на належному рівні було забезпечено прийняття та реєстрацію документів, що подаються до суду, прийняття та реєстрацію судових справ та їх автоматизований розподіл між суддями.

Відділ по роботі з персоналом в повному обсязі виконує вимоги Закону України «Про державну службу», який набрав чинності 01.05.2016 р. Його працівниками забезпечено реалізацію державної політики з питань управління персоналом, добір персоналу, організацію заходів з питань підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, документальне оформлення вступу на державну службу, її проходження та припинення.

Дякуємо всім працівникам апарату суду за належне виконання завдань по організаційному забезпеченню роботи суду та судових процесів.

 

Прес-служба Деснянського районного суду м.Києва