flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

                                                                                                                                                                     

Деснянський районний суд міста Києва

02225, м.Київ, пр-т Червоної Калини (В.Маяковського), 5-В, 

Електронна адреса суду - inbox@ds.ki.court.gov.ua

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

               Шановні відвідувачі Раді вітати Вас на офіційній веб-сторінці суду!

                       Веб-сайт:
                      http://ds.ki.court.gov.ua

         

Інформаційне наповнення веб-сторінки Деснянського районного суду м.Києва здійснюється відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», наказу ДСА України від 17.06.2011 року №103 «Про організаційне забезпечення функціонування офіційного веб-порталу cудової влади України», рішень ради суддів загальних зборів судів від 28.02.2013 року №12 та від 25.06.2013 року №53, якими затверджено зміст інформації, яка підлягає оприлюдненню на веб-сторінці загальних судів веб-порталу судової влади України.

На нашій офіційній веб-сторінці Ви знайдете необхідні відомості з питань відправлення правосуддя Деснянським районним судом м.Києва.

Ми цінуємо Ваші побажання та потреби щодо інформаційного наповнення веб-сторінки суду та прагнемо до удосконалення зручності користування нею, відтак, за наявності відповідних пропозицій їх можна залишити заповнивши Анонімну анкету опитування громадян, яка знаходиться в розділі "Громадянам", або направити на електронну пошту суду: inbox@ds.ki.court.gov.ua.

 Цілі, завдання та функції суду:

Деснянський районний суд м. Києва був створений в 2001 році внаслідок ліквідації Ватутінського районного суду м. Києва.

Деснянський районний суд м. Києва є місцевим судом загальної юрисдикції, та здійснює розгляд кримінальних, цивільних, адміністративних справ та справ про адміністративні правопорушення.    

Завданнями діяльності Деснянського районного суду м. Києва є забезпечення захисту гарантованих Конституцією України та законами прав та свобод людини і громадянина, юридичних осіб, інтересів суспільства та держави на засадах верховенства права в ім’я закону й справедливості.

Здійснення Деснянським районним судом м. Києва правосуддя в кримінальних провадженнях спрямоване на:

Здійснення Деснянським районним судом м. Києва правосуддя в цивільних справах спрямоване на охорону цивільних прав та інтересів фізичних та юридичних осіб, відновлення порушених прав.

Здійснення Деснянським районним судом м. Києва правосуддя в адміністративних справах спрямоване на захист прав та інтересів фізичних та юридичних осіб, у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових та службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій.

Здійснення Деснянським районним судом м. Києва правосуддя в справах про адміністративні правопорушення спрямоване на:

Цілями діяльності Деснянського районного суду м. Києва є охорона та зміцнення правопорядку, запобігання соціальних катаклізмів, врегулювання конфліктів та їх мінімізація, захист прав та свобод людини і громадянина, юридичних осіб, інтересів суспільства та держави, забезпечення верховенства права.

Функції Деснянського районного суду м. Києва, у відповідності до Конституції України та Закону України від «Про судоустрій і статус суддів»:

З повагою, Деснянський районний суд м.Києва