flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Деснянський районний суд м. Києва працює:


 

 

До або після закінчення робочого дня, та під час обідньої перерви до Деснянського районного суду м. Києва громадяни не допускаються.

Відвідування приміщення суду громадянами для поза процесуального спілкування з суддями та працівниками суду з метою з’ясування позицій та перспектив розгляду конкретних справ, здійснення впливу на суддів та працівників суду, отримання консультацій та порад у суддів та працівників суду з питань здійснення правосуддя, чи правових питань  – є недопустимим.

Не допускається відвідування приміщення суду громадянами з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння, неповнолітніх у віці до 16 років, за виключенням випадків виклику неповнолітніх для участі у судовому засіданні у якості учасників процесу чи свідків.

Не допускається відвідування приміщення  суду у шортах, майках, топіках, міні-спідницях, спортивному одязі, одязі з прозорих тканин, з відкритими частинами тіла, у не охайному одязі, а також у одязі, який містить на собі нецензурні чи образливі вислови.   Не допускається проходження до суду у пляжному вигляді та без взуття.

Не допускається внесення громадянами у приміщення суду будь-яких колючих, ріжучих чи рублячих предметів, або інструментів (ножів, сокир, кіс, сап, швайок, ножиць, молотків, в’язальних спиць, тощо), холодної та вогнепальної зброї, будь-яких видів газової зброї (пістолетів, газових балонів, тощо), зброї під гумову кулю, дитячої іграшкової зброї, вибухових засобів та речовин, спиртних напоїв, предметів харчування, наркотичних засобів, консервів у металічній та скляній тарі, будь-яких рідин окрім води та безалкогольних напоїв.

Не допускається проходження до приміщення суду з собаками, котами, та іншими домашніми чи хижими тваринами, та птицею.

Не допускається проходження до приміщення суду громадян з будь-якими візками, велосипедами та сумками, валізами, чи іншими предметами розміром більше як: 40см Х 15см Х 25см (крім портфелів, папок для паперів, та дамських сумок).

Особи, які прибули для участі у судових засіданнях у якості сторін по справі, свідків, потерпілих, представників, третіх осіб, допускаються у приміщення суду за наявності виклику суду, а у разі відсутності виклику – за розпорядженням судді, помічника судді, або секретаря судового засідання, чи судового розпорядника.

Учасники судових процесів та слухачі допускаються до приміщення суду виключно на час розгляду конкретної справи.  Особи, які прибули для участі у розгляді справи та слухачі секретарем судового засідання чи судовим розпорядником супроводжуються до зали судового засідання. При цьому як учасники процесу, так і слухачі попереджаються секретарем судового засідання чи судовим розпорядником про необхідність покинути приміщення суду після закінчення судового засідання.

Особи, які прибули для участі у судових засіданнях у якості сторін по справі, свідків, потерпілих, представників, третіх осіб, вільних слухачів, представників ЗМІ допускаються у приміщення суду лише після пред’явлення документу, що посвідчує особу