flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформаційні системи та електронні сервіси суду

         З метою забезпечення гласності та відкритості Деснянським районним судом м.Києва проводиться розміщення та постійне оновлення інформації на офіційному сайті суду на веб-порталі «Судова влада України», у тому числі відповідно до Положення про автоматизовану систему діловодства суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26.11.2010 №30 щоденно оприлюднюються списки справ, розподілених між суддями автоматизованою системою документообігу суду, списки справ, призначених до розгляду, інформація щодо стадій розгляду судових справ та звітів про автоматизований розподіл.

         На інтернет-сторінці суду розміщені банківські реквізити для сплати судового збору. З метою спрощення процедури сплати судового збору, було розроблено новий програмний продукт  онлайн-квитанцію - зручну форму для формування квитанції на сплату судового збору. Така форма оплати судового збору є надзвичайно простою та швидкою, оскільки достатньо зайти в рубрику «Судовий збір», що розміщена на веб-порталі судової влади насайті Деснянського районного суду м.Києва за цим посиланням, натиснути на онлайн-таблицю ставок судового збору, щоб розрахувати суму збору та сформувати квитанцію.

         При формуванні онлайн-квитанції потрібно ввести запитувані дані (зокрема: суму позову, ПІБ, ідентифікаційний номер платника податку) та роздрукувати квитанцію. Платіжні реквізити та необхідна сума для перерахування судового збору будуть сформовані автоматично.

Здійснити оплату судового  збору, можливо, як онлайн на сайті, так і через платіжні термінали та банківські установи.

         З повними текстами судових рішень винесених Деснянським районним судом м.Києва, які розміщуються в Єдиному державному реєстрі судових рішень, можливо ознайомитись за посиланням Єдиний державний реєстр судових рішень